Fixy, tužky, pastelky a kružítka

Tvorba tetování je spojena s kresbou motivů na papír. A aby bylo možné dobře kreslit, vedle talentu potřebujeme taky vhodné výtvarné pomůcky – fixy, tužky, pastelky atd. Mě se osvědčují ty od značky Faber-Castel. Norma pro výrobu tužek, zavedená Lotharem von Faberem roku 1851, je dodnes směrodatná pro celý průmysl. Dnes je největším výrobcem dřevěných tužek na světě.

Nabízím některé produkty Faber-Castell za výrazně nižší ceny něž bývají v různých obchodech.

POPISOVAČE FABER-CASTELL PITT ARTIST PEN SANGUINE, 4 KS

Popis produktu:

Sada 4 uměleckých popisovačů v červenohnědé barvě pro tušové skicování, kreslení a malbu se štětečkovým hrotem. Ideální pro grafiky, ilustrátory nebo návrháře. Inkoust je PH neutrální bez obsahu kyselin, odolný proti slunečnímu záření. Po zaschnutí je voděodolný, nerozmazává se na papíře. Kvalitní štětečkový hrot pro spolehlivou stopu. Šířky stopy: S, F, M, B.

cena: 190 Kč

POPISOVAČE FABER-CASTELL PITT ARTIST PEN 4 KS – S, F, M, B

Popis produktu:

Sada 4 uměleckých popisovačů v černé barvě pro tušové skicování, kreslení a malbu se štětečkovým hrotem.

cena: 190 Kč

 

 

POPISOVAČE FABER-CASTELL PITT ARTIST PEN BRUSH 6 KS, SKIN TONES

Popis produktu:

Sada 6 uměleckých popisovačů PITT v odstínech pro kresbu lidské pleti. Šířka stopy (1-5 mm) je určována tlakem na hrot, který má vlastnosti štětce. Po zaschnutí voděodolný. PH neutrální inkoust bez obsahu kyselin.

cena: 300 Kč

SADA TUŽEK FABER-CASTELL 9000, 6 KS

Popis produktu:

Sada 6 ks grafitových klasických tužek nejvyšší jakosti, ideální pro psaní, kreslení a skicování.   Klasický šestihranný tvar, povrchové laky na vodní bázi, zřetelné značení tvrdosti a grafitová tuha nejvyšší kvality chráněná speciální technologií proti lámání – to je Castell 9000.

cena: 150 Kč

  • Akvarelové pastelky Faber-Castell Albrecht Dürer plechová krabička, 12 barev

Umělecké pastelky Albrecht Dürer nabízejí profesionálním umělcům a kreativcům mnohostranné způsoby vyjádření ve svých kresbách, malbách a akvarelech. Vysoký obsah kvalitních pigmentů, které jsou vodou zcela rozmalovatelné, zaručují intenzivní barevnou kompozici nejen u kreseb, ale také u akvarelů. Podle druhu použitého papíru je možné nanesenou barvu zcela rozmalovat a získat tak zcela akvarelový efekt, nebo barvu rozmalovat jen částečně a poskytnou tak prostor pro zajímavé kombinace suché a mokré techniky. Akvarelová stopa permanentně zasychá a je možné ji přemalovat dalšími vrstvami, aniž by se znovu rozpustila. Vysoce kvalitní materiály a zpracování jsou zárukou pro dokonalé umělecké dílo.

cena: 250 Kč

  • Pastelky Faber-Castell Grip 2001 24 barev

*patentovaná GRIP zóna s malými masážními a protiskluzovými body, * intenzivní, syté barvy, vodou zcela rozmalovatelné, * speciální okénko na jméno, * vypratelné z většiny běžných textilií, * speciální technologie lepení (SV) zamezuje lámání tuhy, * povrchové laky na vodní bázi, * kvalitní dřevo – záruka snadného ořezávání pomocí standardních ořezávátek

cena: 190 Kč

  • Kružítko s nástavcem

Vysoká kvalita, funkčnost a dokonalý design. Kružítka zcela odpovídají vysokým nárokům na jejich technické provedení a milimetrovou přesnost.

cena: 161 Kč